Hakkımızda

      KÜLTÜR EMLAK İNŞAAT : Polatlar ticaret ltd şti  olarak 40 yıllık inşaat, 20 yıllık emlak sektörü deneyimi ile siz değerli halkımıza hizmetten mutluluk duyar. Kültür Emlak profesyonel  kadrosuyla  Emlak alım,satım, kiralama ve emlak danışmanlığı, İnşaat taahhüt faaliyetleriyle  ilçemiz ve bölgemizde 1995 yılından beri bir ilki yerine getirmektedir.

    Firmamız güvenilir personeliyle birikimlerini doğru ve güvenilir bir şekilde yatırıma dönüştürmek isteyen tüm halkımıza hizmet etmeyi yardımcı olmayı ilke edinmiştir.

   Firmamız kurucusu ve sahibi Orhan POLAT 1960 doğumlu evli ve üç çocuk babasıdır.   Muhtelif dönemlerde Belediye başkan ve Millet vekili adaylığında bulunmuş olup: Halen Millet Partisi Seydişehir ilçe başkanlığı görevini yürütmektedir.       

Sık Sorulan Sorular

Evet, hosting paketlerimizden yararlanmanız tamamiyle sizin tercihinize bırakılmıştır ve belirtilen sunucu özelliklerinin karşılanması takdirde istediğiz hosting veya sunucu hizmeti sağlayan firmalar ile çalışabilirsiniz.
Yazılımın çalışması için linux tabanlı bir sunucunun Php 5.4.x, Php 5.5.x sürümlerinde ve ioncube destekli olması yeterli olacaktır.
Evet, yazılım paketleri için ödediğiniz bedel tek seferliktir.
Emlak Sistemi detay sayfasından seçtiğiniz paketi bize bildirerek satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
Hosting paketleri detay sayfasından seçtiğiniz paketi bize bildirerek satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
Yazılımı satın aldıktan sonra siteniz kısa sürede kurulup aktive edilecektir.
Emlak Sistemi paketlerine hosting ve domain (alan adı) dahil değildir. Bunları isterseniz çeşitli firmalardan ya da bizden temin edebilirsiniz.
Evet, eğer bir web yazılım projeniz var ise bizim ile iletişime geçmeniz halinde sizin projelerinizide geliştirebiliriz.